- Damla Promosyon

Ara
İçeriğe git

Ana menü:

 

Damla Hediyelik ve Promosyon’un kuruluş tarihi 1980’li yılında olup Promosyon sektörüne ilk girişi 1985 – 1993 yılları Promosyon Matbaa ürünleri, Reklam hizmetleri, Plastik enjeksiyon gibi geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi ile faaliyet içerisinde yer almıştır.

1993 yılından itibaren sadece Promosyon alanında çalışmaya başlayan Damla Hediyelik ve Promosyon kendi tesislerinde 1999 yılına kadar, ağırlıklı olarak ajanda ve takvim üretimi yapmıştır.

1999 yılında, tesisi, organizasyon yapısı, ticari ve kurumsal kimliğini geliştirip, yeniden yapılanarak, 21. Yüzyıla yepyeni bir konumda girmiştir. Ürün ve hizmet yelpazesini genişletmiş; yerli ve ithal tüm promosyon ürün bünyesinde bulunduran profesyonel, büyük bir kuruluş olmuştur.

Bugün, Promosyon sektöründe ilk sıralarda yer alan ve konusunda Türkiye’nin en büyük sergi alanlarından birine sahip olan Damla Hediyelik ve Promosyon; kendi tasarlayıp – ürettiği ürünlerin yanı sıra, zengin ithal ürünler koleksiyonu ile firmaların pazarlama karması kapsamındaki tüm Promosyon gereksinmelerini karşılamaktadır.

Ayrıca, bünyesindeki AR-GE ve Endüstriyel Tasarım Departmanlarında özel olarak geliştirilmiş ayrı ürün grupları ile “sektörel çözümler” de sunmaktadır. Müşterilerinin çözüm ortağı ve doğal danışmanı olarak; bu bağlamda kendisi destek projeleri sunduğu gibi, gelen projelere uygun özel ürünler de üretmektedir.

Damla Hediyelik ve Promosyon ; profesyonel kadrosu, güçlü yan sanayi ve lojistik destek ağı sayesinde, müşteri ilişkileri ve teslim süreçlerindeki erişilmez hızının yanı sıra, satış sonrası hizmet garantisi de vermektedir.

Diğer yandan, yurtdışı temsilcilikleri ile, dünyadaki en son yenilik ve gelişmeleri güncel olarak izlemekte ve müşterilerini online bilgilendirmektedir.

Türkiye’deki Promosyon Ürünleri imalatçıları ve Dağıtıcıları Derneği PROMOTÜRK’ün yanı sıra, Avrupa Promosyon Üreticileri ve Dağıtıcıları Birliği PSI üyesidir.

Hızla büyüyüp gelişen, evrensel kalitesi tüm dünya ile kucaklaşan, ileri görüşlü, vizyonu açık profesyonellerden oluşan ve her zaman bir promosyon firmasından beklenilenlerin çok daha fazlasını sunan, öncü, yenilikçi ve lider kuruluş Damla Hediyelik ve Promosyon müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olarak hizmet vermektedir…..

 
 
İçeriğe dön | Ana menüye dön